Lahjat 65-vuotiaalle
- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, tummansininen
€140 Viskilasi kaiverruksella
€27Matkalaukku, viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, musta
€221Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€115 Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113- Tulossa lokakuussa
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, valkoinen
€70 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, hiekanvärinen/valkoinen
€70 - Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€115 Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€140 Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70- Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€60Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100Termosmuki nimellä, ruskea – Kauno
€33Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 - Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 - Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 Meikkisivellinsetti & täyttöpullo hajuvedelle
€55Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70- Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73Grillipihdit nimellä
€30Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 - Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121Avaimenperä & täyttöpullo hajuvedelle, kermanvärinen
€50Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Pristine
€40Putkikassi nimellä, tummansininen – Lounge
€60- Useita valintoja
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53- Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen
€70 Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29- Useita valintoja
Nimikoitu kylpytakki ja hiusasusteet
€87 Naisten pyjama nimellä & pörröiset tohvelit, viininpunainen/kerma
€76Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti
€90Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen
€120 Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti, Kauno
€90Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121Viskilasi kaiverruksella – Oma teksti
€27Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131- Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€140 - Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 Termosmuki nimellä, kerma – Lausahdus
€33Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Lausahdus
€38Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Kauno
€43- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen/valkoinen
€70 Toilettilaukku, ruskea – Lounge
€47- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€79Termosmuki nimellä, kermanvärinen
€33- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, valkoinen
€140 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, valkoinen
€115 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 - Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Pristine
€43- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€99Toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€47- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53Termosmuki nimellä, ruskea
€33Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100- Useita valintoja
Lyhty nimellä, hopeanvärinen – Sydän
€63 Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Kauno
€43BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47Matkalaukku nimellä, tummanharmaa
€136Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€122Termosmuki nimellä, musta
€33Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€43Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79Termosmuki nimellä, kerma – Pristine
€33Taskumatti nimellä – Lounge
€40- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, tummansininen
€115 Olutkori nimellä
€50Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87- Useita valintoja
Termosmuki nimellä, musta – Hunting
€33 - Loppunut varastosta49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Termosmuki nimellä, sininen – Lounge
€33
.











































































































































