Ystävänpäivälahjat
Anna nimikoitu ystävänpäivälahja nimellä vaimolle, aviomiehelle, poikaystävälle, tyttöystävälle tai parhaalle kaverille – kaunis muisto vuosiksi eteenpäin.
- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, tummansininen
€140 Naisten pyjama, tohvelit & kylpytakki nimellä, viininpunainen/kerma
€141Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Sydän
€38Matkalaukku, viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, musta
€221- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€115 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, valkoinen
€115 - Useita valintoja
Pehmolelu nimellä, harmaa – Elefantti
€43 - Tulossa marraskuussa
Nimikoitu pyjama ja kylpytakki naisille – Kauno
€79 Olutlasi kaiverruksella – Sydän
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€301- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, tummansininen
€70 Lasten kylpytakki nimellä, tummansininen – Kauno
€47Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€79- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53Termosmuki nimellä, ruskea – Rakastan sinua
€33Lasten kylpytakki nimellä, vaaleanpunainen – Pupu
€40GANT-rannekello kaiverruksella - Rhode Island Mini G195006
€200- Nopeampi toimitus
Lasten tossut, vaaleanpunainen – Pupu
€25 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Rakkaus
€88- Useita valintoja
Treenikassi ja vesipullo nimellä - Pristine
€58 - Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Sydän
€28 Viskilasi kaiverruksella – Sydän
€27- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, hiekanvärinen/valkoinen
€70 GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 28, G126004
€230Termosmuki nimellä, ruskea – Sydän
€33Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29Olutlasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€30Uniriepu & pehmolelu pururenkaalla, harmaa – Elefantti
€47- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€140 - Tulossa marraskuussa
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181002
€270Lasten kylpytakki nimellä, ruskea – Nalle
€40Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Viinilasi kaiverruksella - Oma teksti
€30- Nopeampi toimitus
Lasten tossut, ruskea – Nalle
€25 Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 Naisten pyjama nimellä & pörröiset tohvelit, viininpunainen/kerma
€76Räsynukke nimellä – Pupu
€46GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181001
€230- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€140 Lasten yöpaita nimellä, kerma
€40- Nopeampi toimitus
Pörröiset tohvelit naisille, kerma
€29 Olutkori nimellä
€50Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Lausahdus
€40- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen/valkoinen
€70 Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27Uniriepu nimellä ja pehmolelu helistimellä – Kirahvi
€47Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73Termosmuki nimellä, sininen – Sydän
€33- Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 - Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Puupalikat kuvalla ja nimellä – Pupu
€43Termosmuki nimellä, sininen – Rakastan sinua
€33Aamutakki nimellä, kermanvärinen
€45Tuikkuteline nimellä, valkoinen – Lausahdus
€53- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, valkoinen – Kauno
€80 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68- Nopeampi toimitus
Pörröiset tohvelit naisille, musta
€29 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Kauno
€87 BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75- Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 Puupalikat kuvalla ja nimellä – Elefantti
€43- Loppunut varastosta49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58Kellolaatikko, musta – Leima
€79Grillipihdit nimellä
€30Korurasia nimellä, valkoinen – Lausahdus
€70- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€115 - Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, tummansininen – Kauno
€87 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€301Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53Taskupeili kaiverruksella, kulta
€33- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, kermanvärinen – Kauno
€80 Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Korurasia nimellä, valkoinen – Pristine
€70Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex 44, G166002
€250- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, valkoinen
€70 Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73Termosmuki nimellä, kerma – Sydän
€33- Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex G136009
€270- Useita valintoja
Lasten kylpytakki nimellä, kerma – Kauno
€47 Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Global-veitsi kaiverruksella, kokkiveitsi G-2 20 cm
€116- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, valkoinen
€140 Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53- Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 Toilettilaukku ja pyyhe nimellä
€65Termosmuki nimellä, musta – Rakastan sinua
€33GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€250Termosmuki nimellä, musta – Sydän
€33
Ystävänpäivälahja – persoonallinen tapa ilahduttaa tärkeää ihmistä
Etsitkö persoonallista ystävänpäivälahjaa? Rofa Designilta löydät laadukkaat ja yksilölliset ystävänpäivälahjat, jotka personoidaan nimellä, nimikirjaimilla, päivämäärällä tai omalla viestillä. Personoitu lahja tekee ystävänpäivästä entistä merkityksellisemmän ja osoittaa, kuinka paljon välität lahjan saajasta.
Valikoimastamme löydät ystävänpäivälahjat tyttöystävälle, poikaystävälle, vaimolle, aviomiehelle, avopuolisolle, kumppanille sekä parhaalle ystävälle. Persoonallinen lahja säilyy muistona vielä pitkään ystävänpäivän jälkeen ja tekee tavallisestakin käyttöesineestä ainutlaatuisen.
Ystävänpäivälahja, joka kertoo, että välität
Paras ystävänpäivälahja on sellainen, joka sopii juuri saajalle. Kun lahjaan lisätään nimi, kaiverrus tai henkilökohtainen tervehdys, siitä tulee yksilöllinen muisto yhteisistä hetkistä.
Valikoimastamme löydät laadukkaita lahjoja niin naiselle kuin miehelle. Kaikki tuotteet personoidaan huolellisesti kaiverruksella, brodeerauksella, painatuksella tai printillä valitsemasi tuotteen mukaan.
Mikä on hyvä ystävänpäivälahja poikaystävälle tai aviomiehelle?
Yllätä poikaystävä, aviomies, avopuoliso tai kumppani lahjalla, joka on suunniteltu juuri hänelle. Kaiverretut olutlasit, viskilasit, termosmukit, grillitarvikkeet, viikonloppulaukut ja GANT-rannekellot ovat suosittuja lahjoja miehelle, joka arvostaa laatua ja persoonallisia yksityiskohtia.
Kaiverrus omalla nimellä, päivämäärällä tai henkilökohtaisella tervehdyksellä tekee lahjasta ainutlaatuisen ja muistuttaa yhteisistä hetkistä vielä vuosienkin päästä.
Minkälainen ystävänpäivälahja kannattaa hankkia tyttöystävälle tai vaimolle?
Persoonallinen ystävänpäivälahja on kaunis tapa kertoa, kuinka tärkeä toinen on sinulle. Tyylikkäät korut, GANT-rannekellot, toilettilaukut, kylpytakit, kynttilälyhdyt ja muut kodin yksityiskohdat muuttuvat entistä merkityksellisemmiksi, kun ne viimeistellään nimellä tai henkilökohtaisella kaiverruksella.
Yksilöllinen lahja ilahduttaa vielä pitkään ystävänpäivän jälkeen ja muistuttaa yhteisistä hetkistä jokaisella käyttökerralla.
Lahja parhaalle ystävälle
Ystävänpäivä on meillä Suomessa nimenomaan ystävien juhla, vaikkakin kansainvälisesti siihen liitetään paljon romantiikkaa. Paras ystäväsi ansaitsee lahjan, joka kertoo kiitollisuudesta ja yhteisistä muistoista.
Kaiverrettu viinilasi, personoitu termosmuki, avaimenperä, taskupeili tai muu nimikoitu lahja on lämmin tapa osoittaa, kuinka tärkeä ystävä on sinulle. Oma viesti tai yhteinen sisäpiirin vitsi tekee lahjasta entistä hauskemman ja henkilökohtaisemman.
Persoonalliset ystävänpäivälahjat jäävät mieleen
Personoitu ystävänpäivälahja on enemmän kuin tavallinen lahja. Nimi, nimikirjaimet, päivämäärä tai henkilökohtainen viesti tekevät tuotteesta ainutlaatuisen ja lisäävät sen muistoarvoa.
Valikoimastamme löydät lahjoja niin romanttisiin yllätyksiin kuin ystävän muistamiseen. Jokainen tuote valmistetaan huolellisesti laadukkaista materiaaleista, jotta lahjasta on iloa pitkään.
Laadukkaat ystävänpäivälahjat nopealla toimituksella
Panostamme tuotteissamme sekä laatuun että viimeistelyyn. Kaikki tuotteet personoidaan huolellisesti kaiverruksella, brodeerauksella tai painatuksella. Tuotteen personointi kuuluu aina hintaan.
Useimmat tilaukset toimitetaan noin 4–5 arkipäivässä. Jos lahjallasi on kiire, voit valita kassalla pikavalmistuksen, jolloin tilauksesi käsitellään tavallista nopeammin.
Tutustu valikoimaamme ja löydä persoonallinen ystävänpäivälahja, joka ilahduttaa puolisoa, kumppania tai parasta ystävää vielä pitkään ystävänpäivän jälkeen. Lahjat jokaiseen juhlaan löydät Teemalahjat-kategoriastamme.









































































































