20% alennusta henkilökohtaisista grillitarvikkeista
Juuri nyt saat 20% alennusta kaikista henkilökohtaisista grillitarvikkeista alekoodilla BBQ20. Alekoodia ei voi yhdistää muihin tarjouksiin.
Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – BBQ King
€108Esiliina nimellä – BBQ King
€74Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30Olutkori nimellä
€50Grillipihdit nimellä
€30Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108Global-veitsi kaiverruksella, kokkiveitsi G-2 20 cm
€116Esiliina – Premium
€74- Useita valintoja
Olutlasi kaiverruksella – Hunting
€30 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100- Useita valintoja
Viskisetti kaiverruksella – Hunting
€160 BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75- Useita valintoja
Lasten esiliina nimellä – BBQ Prince
€40 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Lounge
€88BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Veitsisetti Global G-2538 kaiverruksella, 3 osaa
€241- Useita valintoja
Esiliina – Hunting
€74 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108- Useita valintoja
Lasten esiliina – Premium
€40 Veitsisetti Global G-2951138 kaiverruksella, 5 osaa
€382Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – BBQ King
€100Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€79- Useita valintoja
Lasten esiliina nimellä – Lounge
€40 - Useita valintoja
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Hunting
€75 Esiliina nimellä – Lounge
€74Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Rakastan sinua
€100
Rofa Design
Org.no: 556573-1675
































