20% alennusta isänpäivälahjoista
Anna koodi DAD20 kassalla ja saa 20% alennusta kaikista isänpäivälahjoista. Alekoodia ei voi yhdistää muihin tarjouksiin.
- Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, tummansininen
€115 Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27- 20% Alennus
Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€63 €79 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€240 €301 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Rakastan sinua
€100Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, tummansininen
€140 Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83Termosmuki nimellä, musta – Rakastan sinua
€33Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75- 10% Alennus
Lentolaukku ja matkalaukku - Tummansininen
€195 €217 - 20% Alennus
Gant-rannekello kaiverruksella – Park Hill Day Date G121005
€224 €280 Taskumatti nimellä – Rakastan sinua
€40Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70Olutkori isälle
€50Veitsisetti Global G-2951138 kaiverruksella, 5 osaa
€382Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131Miesten flanellipyjama nimellä, tummansininen
€58Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€240 €301 - Useita valintoja
Matkalaukku, matkalaukkutägi ja passikotelo – Lounge
€151 Viskilasi kaiverruksella
€27Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95- 19% AlennusUseita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€22 €27 Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131- 20% Alennus
GANT kello Kaiverruksella - Gant Park Hill Day-Date II G121003
€200 €250 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€79Miesten toilettilaukku nimellä, tummansininen – Isälle
€43Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Rakastan sinua
€108Olutkori nimellä
€50- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex 44, G166002
€200 €250 Olutlasi kaiverruksella – Lounge
€30Termosmuki nimellä, ruskea – Rakastan sinua
€33- Useita valintoja
Viskisetti kaiverruksella – Hunting
€160 Tummanharmaa matkalaukku & konjakinruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87Termosmuki nimellä, musta
€33Olutlasi kaiverruksella – Sydän
€30Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70Veitsisetti Global G-2538 kaiverruksella, 3 osaa
€241Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79- Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 - Useita valintoja
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Hunting
€75 - Useita valintoja
Olutlasi kaiverruksella – Hunting
€30 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Kauno
€87 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, tummansininen – Kauno
€87 - Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 Putkikassi & toilettilaukku nimellä, tummansininen – Lounge
€90- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 Viskilasi kaiverruksella – Sydän
€27Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88Grillipihdit nimellä
€30- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€200 €250 Esiliina nimellä – Lounge
€74- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Cleveland G132003
€232 €291 Esiliina nimellä – BBQ King
€74Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Olutlasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€30Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202002
€240 €301 Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113- 19% Alennus
Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€43 €53 Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168004
€257 €321 Global-veitsi kaiverruksella, kokkiveitsi G-2 20 cm
€116Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Rakastan sinua
€88- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161009
€216 €270 - Useita valintoja
Lentolaukku, matkalaukkutägi & passikotelo – Lounge
€121 Tuikkuteline nimellä, valkoinen – Lausahdus
€53Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – BBQ King
€100BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, tummansininen
€70 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day Date G121001
€192 €240 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Lounge
€88- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill III IGP, G105009
€216 €270 Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day-Date II, G121018
€216 €270 - 21% AlennusUseita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€22 €28 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Rakastan sinua
€79- 19% Alennus
Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€43 €53 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Cleveland G132004
€232 €291 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108- 19% Alennus
Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€80 €99 - Useita valintoja
Esiliina – Hunting
€74 - Loppunut varastostaUseita valintoja
Tarjoilualusta – isänpäivä
€87 - 19% Alennus
Viikonloppulaukku nimellä, musta – Lounge
€80 €99 Watch Box Large Black - Rakastan sinua
€79- 19% Alennus
Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€43 €53 - 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161006
€200 €250 Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – BBQ King
€108Termosmuki nimellä, sininen – Rakastan sinua
€33- 19% Alennus
Viikonloppulaukku, ruskea – Lounge
€80 €99 Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100Viskilasi kaiverruksella – Viskimitta
€27- 20% Alennus
Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€48 €60 Miesten toilettilaukku nimellä, musta – Isälle
€43Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30- 20% Alennus
GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168005
€257 €321 - 20% Alennus
Gantin rannekello kaiverruksella – Cleveland G132006
€208 €260 Lahjakortti
€15
Rofa Design
Org.no: 556573-1675



























































































































