Lahjat 40-vuotiaalle
Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113- Useita valintoja
Treenikassi ja vesipullo nimellä - Pristine
€58 Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€301- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121Nimikoitu kylpytakki ja hiustarvikkeet, kerma
€53Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70Termosmuki nimellä, kermanvärinen
€33- Tulossa lokakuussa
Naisten pyjama nimellä, musta – Kauno
€43 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 Olutlasi kaiverruksella – Oma teksti
€30- 50% Alennus
Olkalaukku nimellä, konjakki – Lounge
€53 €105 Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134Viinilasi kaiverruksella - Oma teksti
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 28, G126004
€230Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day-Date II, G121018
€270- Tulossa lokakuussa
Nimikoitu pyjama ja kylpytakki naisille – Kauno
€79 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122- Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83Olutkori nimellä
€50Termosmuki nimellä, sininen – Lounge
€33- Tulossa lokakuussa
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 - Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Oma teksti
€28 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181001
€230Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87GANT-rannekello kaiverruksella - Rhode Island Mini G195006
€200Termosmuki nimellä, ruskea - Oma teksti
€33Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60Taskumatti nimellä – Lounge
€40Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 - Tulossa lokakuussa
Pyjama nimellä ja hiusklipsi, musta – Kauno
€47 Termosmuki nimellä, kerma – Oma teksti
€33Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen - Oma teksti
€38Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill III IGP, G105009
€270- Useita valintoja
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 - 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 - Loppunut varastosta
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa
€58 Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75Avaimenperä & täyttöpullo hajuvedelle, kermanvärinen
€50- Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 - Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202002
€301Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181Viskilasi kaiverruksella – Oma teksti
€27Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€250- 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73Meikkisivellinsetti & täyttöpullo hajuvedelle
€55GANT-rannekello kaiverruksella – Gant Rhode Island Mini G195002
€230Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29- Useita valintoja
Nimikoitu kylpytakki ja hiusasusteet
€87 - Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181002
€270- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Lausahdus
€40Termosmuki nimellä, kerma – Lausahdus
€33Korurasia nimellä, valkoinen – Lausahdus
€70GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€301Termosmuki nimellä, sininen – Oma teksti
€33- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Pristine
€40Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€43Viskilasi kaiverruksella
€27Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Sydän
€28 Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Kauno
€43Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Lausahdus
€38GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168005
€321Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti, Kauno
€90- Useita valintoja
Lyhty nimellä, hopeanvärinen – Sydän
€63 Gant-rannekello kaiverruksella, Park Avenue 32 (valkoinen/hopea/kulta metalli) G127019
€230Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161009
€270Termosmuki nimellä, kerma – Pristine
€33Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti
€90Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Sydän
€38Gant-rannekello kaiverruksella – Park Hill Day Date G121005
€280Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€79- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Viinimitta
€38- Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 Termosmuki nimellä, kerma – Sydän
€33Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Pristine
€43GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex G136009
€270Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161006
€250Putkikassi nimellä, tummansininen – Lounge
€60Viinilasi kaiverruksella - Viinimitta
€30- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 Grillipihdit nimellä
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 32, G127023
€250- Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 - Useita valintoja
Termosmuki nimellä, musta – Hunting
€33 Toilettilaukku, ruskea – Lounge
€47Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€122- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 Termosmuki nimellä, ruskea – Kauno
€33Matkalaukku nimellä, tummanharmaa
€136GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day Date G121001
€240Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53Termosmuki nimellä, musta
€33Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€60Gantin rannekello kaiverruksella – Cleveland G132006
€260Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168004
€321Termosmuki nimellä, musta – Lausahdus
€33Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Kauno
€43Termosmuki nimellä, ruskea
€33Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€99Toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€47
40-vuotisjuhla ansaitsee eksklusiivisen ja ikimuistoisen lahjan, joka kuvastaa tätä elämän tärkeää päivää. Meiltä löydät upean valikoiman ylellisiä 40-vuotispäivälahjoja, jotka tekevät vaikutuksen ja yllättävät. Mallistostamme löytyy myös henkilökohtaisia ja erilaisia lahjoja sekä useita erilaisia 40-vuotislahjaideoita sekä miehille että naisille. Lahjoissamme yhdistyvät tyyli ja eleganssi, ja ne sisältävät kaikkea hienoista kelloista ja koruista tyylikkääseen laukkuun. Lisäämällä henkilökohtaisia tietoja, kuten nimen, päivämäärän tai erityisen tervehdyksen, voit luoda lahjan, joka on täysin ainutlaatuinen vastaanottajalle. Kaiverrettu viinilasiin humoristinen teksti tai lainaus, ilahduttaa vastaanottajaa! Anna jotain, joka todella tekee vaikutuksen ja osoittaa, että välität vastaanottajasta.
Etsitpä sitten lahjaa miehelle tai naiselle, meiltä löydät laajan valikoiman ainutlaatuisia 40-vuotislahjoja. Haluamme auttaa sinua löytämään juuri sen oikean lahjan, joka tekee juhlasta unohtumattoman. Hauskat 40-vuotislahjat tuovat iloa ja naurua juhlaan, ja ne ovat täydellisiä tapoja juhlistaa tätä merkittävää ikää. Tarjoamme myös henkilökohtaisia lahjoja, jotka voit räätälöidä juhlan saajan mukaan.Tutustu valikoimaamme ja löydä se täydellinen 40-vuotislahja, joka juhlistaa elämänkokemusten ja uusien seikkailujen alkua. Anna lahja, joka kertoo lämpimät onnittelut ja toivotukset juhlan saajalle heidän elämänsä seuraavaan upeaan vaiheeseen.









































































































































































