Lahjat 30-vuotiaalle
Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60- UUTUUS!
Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113 Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82- Useita valintoja
Treenikassi ja vesipullo nimellä - Pristine
€58 Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95- Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 - UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181 - Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Gant Rhode Island Mini G195002
€230- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 - UUTUUS!
Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121 - UUTUUS!
Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122 - UUTUUS!
Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70 - Tulossa lokakuussa
Nimikoitu pyjama ja kylpytakki naisille – Kauno
€79 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen - Oma teksti
€38- UUTUUS!
Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121 Olutlasi kaiverruksella – Seppele
€30- Tulossa lokakuussa
Pyjama nimellä ja hiusklipsi, musta – Kauno
€47 - UUTUUS!
Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113 Matkalaukku nimellä, tummanharmaa
€136- UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181002
€270Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 Nimikoitu kylpytakki ja hiustarvikkeet, kerma
€53Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 - UUTUUS!
Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65 Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Lausahdus
€40Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73- UUTUUS!
Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70 - Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Oma teksti
€28 GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161006
€250- UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95 Olutkori nimellä
€50- Loppunut varastosta
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa
€58 - UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95 - Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€301Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti
€90- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 - 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 Termosmuki nimellä, sininen – Oma teksti
€33- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70 - UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100 Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100Termosmuki nimellä, musta – Lausahdus
€33GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181001
€230- UUTUUS!
Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131 - UUTUUS!
Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121 Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87- Useita valintoja
Nimikoitu kylpytakki ja hiusasusteet
€87 - Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 Termosmuki nimellä, kerma – Oma teksti
€33GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 28, G126004
€230- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 - Useita valintojaUUTUUS!
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202002
€301Viskilasi kaiverruksella – Oma teksti
€27Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49Viinilasi kaiverruksella - Oma teksti
€30- Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 Avaimenperä & täyttöpullo hajuvedelle, kermanvärinen
€50GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168005
€321Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€60Olutlasi kaiverruksella – Oma teksti
€30Termosmuki nimellä, kermanvärinen
€33Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134- Tulossa lokakuussa
Naisten pyjama nimellä, musta – Kauno
€43 GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161009
€270- 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 Grillipihdit nimellä
€30Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti, Kauno
€90Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100Viskilasi kaiverruksella
€27Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Pristine
€40Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€301Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€79Meikkisivellinsetti & täyttöpullo hajuvedelle
€55Termosmuki nimellä, kerma – Lausahdus
€33- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Sydän
€28 GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day-Date II, G121018
€270Putkikassi nimellä, tummansininen – Lounge
€60Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108Termosmuki nimellä, ruskea – Kauno
€33Korurasia nimellä, valkoinen – Lausahdus
€70Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68Viinilasi kaiverruksella - Viinimitta
€30- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 GANT-rannekello kaiverruksella - Rhode Island Mini G195006
€200Termosmuki nimellä, musta
€33Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53Toilettilaukku, ruskea – Lounge
€47Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Kauno
€43- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 Termosmuki nimellä, ruskea - Oma teksti
€33- Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€99Termosmuki nimellä, kerma – Sydän
€33Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Viinimitta
€38Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Kauno
€43- 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 - UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100 Gant-rannekello kaiverruksella – Park Hill Day Date G121005
€280Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€122GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€250Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Lausahdus
€38- UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181 Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Pristine
€43Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75Gantin rannekello kaiverruksella – Cleveland G132006
€260Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Termosmuki nimellä, kerma – Pristine
€33Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill III IGP, G105009
€270Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Sydän
€38Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Gant-rannekello kaiverruksella, Park Avenue 32 (valkoinen/hopea/kulta metalli) G127019
€230- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day Date G121001
€240- Useita valintoja
Termosmuki nimellä, musta – Hunting
€33 Toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€47Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€43- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 32, G127023
€250GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex G136009
€270- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 Taskumatti nimellä – Lounge
€40- Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 Termosmuki nimellä, ruskea
€33BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168004
€321Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Termosmuki nimellä, sininen – Lounge
€33- 50% Alennus
Olkalaukku nimellä, konjakki – Lounge
€53 €105 Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47
Etsitkö erilaista 30-vuotispäivälahjaa, joka erottuu joukosta? Sitten olet tullut oikeaan paikkaan! Henkilökohtaisten ja ylellisten 30-vuotispäivälahjojemme kokoelmamme tekee juhlasta erityisen erikoisen. Tarjoamme toisenlaisia, henkilökohtaisia, ylellisiä ja hauskoja 30-vuotislahjoja sekä antoisia 30-vuotislahjavinkkejä. Olemme täällä auttaaksemme sinua löytämään täydellisen lahjan 30-vuotispäivään ja ilahduttamaan juhlan sankaria. Etsitpä sitten toisenlaista lahjaa, joka erottuu joukosta, tai henkilökohtaista lahjaa, joka kertoo juhlan saajan ainutlaatuisuudesta, meiltä löydät monipuolisen valikoiman vaihtoehtoja. Ylelliset 30-vuotislahjat tarjoavat korkeaa laatua ja tyylikkyyttä juhlahetkeen, kun taas hauskat 30-vuotislahjat tuovat iloa ja naurua juhlaan. Anna lahja, joka kertoo lämpimät onnittelut ja toivotukset 30-vuotisjuhlan kunniaksi. Kaivertamalla lahjaan nimet, nimikirjaimet tai erityinen tervehdys, voit luoda lahjan, joka on todella ainutlaatuinen lahjan saajalle. Henkilökohtaiset 30-vuotispäivälahjamme voivat olla mitä tahansa tyylikkäistä koruista ja laukkuista kauniisiin kelloihin tai laseihin.
Tutustu valikoimaamme ja löydä se täydellinen 30-vuotislahja, joka tekee juhlasta ikimuistoisen. Olipa kyseessä sitten syntymäpäivä, merkkipäivä tai muu juhla, meiltä löydät lahjaideoita, jotka sopivat jokaiseen tilaisuuteen.









































































































































































