Uutuudet
- Tulossa lokakuussa
Lastenreppu, vesipullo & eväsrasia nimellä – Peura & kukka
€83 - Tulossa lokakuussa
Lastenreppu nimellä – Peura & kukka
€46 - Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, valkoinen
€115 - Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€115 - Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€115 - Useita valintoja
Kylpytakki, pyyhe & huonetuoksu, tummansininen
€115 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, valkoinen
€140 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, kermanvärinen/valkoinen
€140 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, hiekanvärinen/valkoinen
€140 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä, 1 tuoksukynttilä & 1 huonetuoksu, tummansininen
€140 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 4 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen
€120 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen
€70 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, valkoinen
€70 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen/valkoinen
€70 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, hiekanvärinen/valkoinen
€70 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, tummansininen
€70 Metallinen juomapullo nimellä, hopea/musta - Script
€29Metallinen juomapullo nimellä, vaaleanpunainen/turkoosi - Script
€29Naisten pyjama, tohvelit & kylpytakki nimellä, viininpunainen/kerma
€141Naisten pyjama nimellä & pörröiset tohvelit, viininpunainen/kerma
€76Matkalaukku, viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, musta
€221Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 Eväsrasia, vesipullo ja lastenreppu nimellä – Paloauto
€83Lastenreppu & pehmolelu nimellä – Kirahvi
€79Pehmolelu pururenkaalla, uniriepu & vauvan peitto nimellä, sininen
€89Pehmolelu pururenkaalla, uniriepu & vauvan peitto nimellä, vaaleanpunainen
€90- Useita valintoja
Treenikassi nimellä, musta - Pristine
€40 - Useita valintoja
Treenikassi ja vesipullo nimellä - Pristine
€58 - Useita valintoja
Porrasjakkara nimellä ja syntymätiedoilla - Karhu
€53 - Useita valintoja
Lastenjakkara nimellä - Karhu
€50 - Useita valintoja
Porrasjakkara nimellä ja syntymätiedoilla - Elefantti
€53 - Useita valintoja
Lastenjakkara nimellä - Elefantti
€50 - Useita valintoja
Porrasjakkara nimellä ja syntymätiedoilla - Kani
€53 - Useita valintoja
Lastenjakkara nimellä - Kani
€50 - Useita valintoja
Porrasjakkara nimellä ja syntymätiedoilla - Metsäkauris
€53 - Useita valintoja
Lastenjakkara nimellä - Metsäkauris
€50 Porrasjakkara nimellä ja syntymätiedoilla, valkoinen - Kirahvi
€53Lastenjakkara nimellä, valkoinen - Kirahvi
€50- Tulossa lokakuussa
Neonvalo nimellä - Karhu
€50 - Tulossa lokakuussa
Neonvalo nimellä - Kirahvi
€50 - Tulossa lokakuussa
Neonvalo nimellä - Kani
€50 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100Miesten olkalaukku nimellä, musta – Lounge
€70Miesten olkalaukku nimellä, musta
€70Miesten olkalaukku nimellä, ruskea – Lounge
€70Miesten olkalaukku nimellä, ruskea
€70Miesten olkalaukku nimellä, konjakki – Lounge
€70Miesten olkalaukku nimellä, konjakki
€70- Tulossa lokakuussa
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 - Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131Taaperon pyjama nimellä, viininpunainen
€34Taaperon pyjama nimellä, tummansininen
€34Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40Kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€30- Nopeampi toimitus
Neulottu pipo, tummansininen
€17 Pehmolelu pururenkaalla & uniriepu nimellä, sininen – Pupu
€47Pehmolelu pururenkaalla & uniriepu nimellä, vaaleanpunainen – Pupu
€47- Nopeampi toimitus
Lasten seinähylly vaatetangolla, vaaleanpunainen
€35 - Nopeampi toimitus
Lasten henkarit, vaaleanpunainen, 3 kpl
€12 - Nopeampi toimitus
Lasten seinähylly vaatetangolla, sininen
€35 - Nopeampi toimitus
Lasten henkarit, sininen, 3 kpl
€12 - Nopeampi toimitus
Lasten seinähylly vaatetangolla, valkoinen
€35 - Nopeampi toimitus
Lasten henkarit, valkoinen, 3 kpl
€12 Unilelu nimellä, harmaa – Elefantti
€74Kuolalappu nimellä, vaaleanpunainen
€18Uniriepu, vaaleanpunainen – Pupu
€29Uniriepu nimellä, sininen – Pupu
€29- Nopeampi toimitus
Pehmolelu puisella pururenkaalla, sininen – Pupu
€16 Pehmolelu pururenkaalla & kuolalappu nimellä, vaaleanpunainen
€36Pehmolelu pururenkaalla & kuolalappu nimellä, sininen
€36- Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, musta
€35 Meikkipussi & meikkisivellinsetti, viininpunainen/kerma
€57Lasten pyjama nimellä, viininpunainen
€40Naisten pyjama nimellä, viininpunainen
€59Lasten flanellipyjama nimellä, tummansininen
€39Miesten flanellipyjama nimellä, tummansininen
€58Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70Lentolaukku nimellä - Tummansininen
€105Matkalaukku nimellä – Tummansininen
€136Lentolaukku ja matkalaukku - Tummansininen
€217Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131Viikonloppulaukku nimellä, musta – Lounge
€99Toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€47Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47Naisten aamutakki nimellä, vaaleanpunainen
€45- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 Kosmetiikkalaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€47Meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€40Kosmetiikkalaukku nimellä, nougat – Pristine
€47Kosmetiikkalaukku nimellä, kerma – Pristine
€47Kosmetiikkalaukku nimellä, musta – Pristine
€47Meikkipussi nimellä, musta
€40Viikonloppulaukku nimellä, musta – Pristine
€99Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65Kosmetiikkalaukku nimellä, viininpunainen – Pristine
€47Meikkipussi nimellä, viininpunainen
€40Iso toilettilaukku nimellä, viininpunainen – Pristine
€47Viikonloppulaukku nimellä, viininpunainen – Pristine
€99Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 - Tulossa joulukuussa
Matkalaukkutägi, viininpunainen – Pristine
€13 - Nopeampi toimitus
Passikotelo, viininpunainen – Pristine
€17 - Useita valintoja
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 Matkalaukkusetti, viininpunainen
€217Lentolaukku nimellä, viininpunainen
€105Matkalaukku nimellä, viininpunainen
€136Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122- Loppu varastosta
Joulujuna omalla joulutervehdyksellä
€60 - Ota 3 maksa 2
Joulupukki lyhdyllä ja personoidulla joulutervehdyksellä
€69 - Ota 3 maksa 2
Tyynynpäällinen nimellä, valkoinen 50x50 cm – Rusetti
€33 - Ota 3 maksa 2
Tyynynpäällinen nimellä, valkoinen 50x50 cm – Joulukuusi
€33 - Ota 3 maksa 2
Tyynynpäällinen nimellä, valkoinen 50x50 cm – Lumihiutale
€33 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Koristetyyny, ruskea – Piparkakkupossu
€24 - Ota 3 maksa 2Loppunut varastosta
Koristetyyny, keltainen – Lucia-pulla
€25 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Tyynynpäällinen tekoturkiksesta 50x50 cm, ruskea
€23 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Viltti tekoturkiksesta, ruskea
€69 - Ota 3 maksa 2
Tyynynpäällinen 60x40, ruskea – Hyvää joulua
€27 - Ota 3 maksa 2
Tyynynpäällinen 60x40, punainen – Hyvää joulua
€27 - Ota 3 maksa 2Loppunut varastosta
Tyynynpäällinen 50x50, punainen – Rusetti
€20 - Ota 3 maksa 2Loppunut varastosta
Ripustin joulusukalle - Lentävä poro
€25 - Ota 3 maksa 2Loppunut varastosta
Ripustin joulusukalle - Kiihdyttävä poro
€25 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Ripustin joulusukalle - Pukin reki
€25 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Joulukeiju
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Dinosaurus
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Juna
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Piparkakku-ukko
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Poro
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen - Sametti
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Turkisreunus
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, punainen – Samettirusetti
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, valkoinen – Pupu
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Pingviini
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Pupu
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Sametti
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Tekoturkis
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Samettirusetti
€30 - Ota 3 maksa 2
Joulusukka nimellä, ruskea – Nalle
€30 - Ota 3 maksa 2
Lasinen joulupallo nimellä, punainen – Enkeli
€24 - Ota 3 maksa 2
Lasinen joulupallo nimellä ja tervehdyksellä, punainen – Enkeli
€24 - Ota 3 maksa 2
Lasinen joulupallo nimellä, punainen – Keinuhevonen
€24 - Ota 3 maksa 2
Lasinen joulupallo nimellä ja joulutervehdyksellä, punainen – Keinuhevonen
€24 - Loppu varastosta
Lasinen joulupallo nimellä, punainen – Nallekarhu
€24 - Loppu varastosta
Lasinen joulupallo nimellä ja joulutervehdyksellä, punainen – Nallekarhu
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, ruskea
€24 - Ota 3 maksa 2Useita valintoja
Joulupallo nimellä ja kuviolla, punainen
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, ruskea – Joulutervehdys
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, punainen
€24 - Ota 3 maksa 2Useita valintoja
Joulupallo nimellä ja kuviolla, punainen
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, punainen – Joulutervehdys
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, punainen sydän
€24 - Ota 3 maksa 2Useita valintoja
Joulupallo nimellä ja kuviolla, punainen sydän
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, punainen sydän – Joulutervehdys
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, ruskea sydän
€24 - Ota 3 maksa 2Useita valintoja
Joulupallo nimellä ja symbolilla, ruskea sydän
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulupallo nimellä, ruskea sydän – Joulutervehdys
€24 - Ota 3 maksa 2
Joulukranssi nimellä – Hyvää joulua
€50 - Ota 3 maksa 2
Joulukranssi nimellä, ruskea
€50 - Ota 3 maksa 2Tulossa marraskuussa
Joulukranssi nimellä, punainen
€50 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Joulukuusen kehys led-valolla
€85 - Ota 3 maksa 2
Joulukylä junalla ja personoidulla joulutervehdyksellä
€55 - Ota 3 maksa 2
Viinilasi kaiverruksella - Nimikirjaimet
€30 - Ota 3 maksa 2
Viinilasi kaiverruksella, punainen – Rusetti
€32 - Ota 3 maksa 2
Viinilasi kaiverruksella, punainen – Joulupukki
€33 - Ota 3 maksa 2
Viinilasi kaiverruksella, punainen – Karkkitanko
€33 - Loppu varastosta
Juomalasi nimellä ja pillillä – Joulupallo
€20 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Tuoksukynttilä, punainen/valkoinen – Kaneli & Omena
€23 - Ota 3 maksa 2
Iso rusetti nimellä, ruskea – Hyvää joulua
€50 - Ota 3 maksa 2
Iso rusetti nimellä, punainen – Hyvää joulua
€50 - Ota 3 maksa 2Tulossa marraskuussa
Koristerusetti nimellä, punainen
€26 - Ota 3 maksa 2
Koristerusetti nimellä, ruskea
€26 - Ota 3 maksa 2
Iso rusetti nimellä, punainen
€50 - Ota 3 maksa 2
Iso rusetti nimellä, ruskea
€50 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Servettirengas, 4 kpl, kulta
€20 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Koristeservetit, 4 kpl, punainen
€20 - Nopeampi toimitusOta 3 maksa 2
Koristeservetit, 4 kpl, ruskea
€20
Rofa Design
Org.no: 556573-1675


































































































































































































