Lahjat 50-vuotiaalle
Matkalaukku, viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, musta
€221Olutlasi kaiverruksella – Lounge
€30Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 - Tulossa lokakuussa
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122GANT-rannekello kaiverruksella - Rhode Island Mini G195006
€200Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, valkoinen
€70 Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53Termosmuki nimellä, kerma – Oma teksti
€33GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202002
€301Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29Grillipihdit nimellä
€30Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100Naisten pyjama nimellä & pörröiset tohvelit, viininpunainen/kerma
€76- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70Termosmuki nimellä, musta – Lausahdus
€33Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Kauno
€43Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70- Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 - Useita valintoja
Nimikoitu kylpytakki ja hiusasusteet
€87 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100- Tulossa joulukuussa
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 Taskumatti nimellä – Lounge
€40Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100- Loppunut varastosta50% Alennus
Olkalaukku nimellä, konjakki – Lounge
€53 €105 GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161009
€270- Tulossa lokakuussa
Naisten pyjama nimellä, musta – Kauno
€43 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen - Oma teksti
€38Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100- Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 - Useita valintoja
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 - Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 joulupallon muotoinen tuoksukynttilä, kermanvärinen/valkoinen
€70 Viskilasi kaiverruksella – Oma teksti
€27- Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€301Olutkori nimellä
€50Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Oma teksti
€28 - Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 Meikkisivellinsetti & täyttöpullo hajuvedelle
€55GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161006
€250GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 28, G126004
€230BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73- Loppunut varastosta
Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti, Kauno
€90 Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Pristine
€40Avaimenperä & täyttöpullo hajuvedelle, kermanvärinen
€50Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168005
€321- Loppunut varastosta50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 - Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 GANT-rannekello kaiverruksella – Gant Rhode Island Mini G195002
€230- Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 Viinilasi kaiverruksella - Oma teksti
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181001
€230Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181002
€270Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57Olutlasi kaiverruksella – Oma teksti
€30Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Lausahdus
€40Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€301Termosmuki nimellä, sininen – Oma teksti
€33Korurasia nimellä, valkoinen – Lausahdus
€70Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Sydän
€28 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Kauno
€43Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60Gant-rannekello kaiverruksella – Park Hill Day Date G121005
€280Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87Viskilasi kaiverruksella
€27Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47Toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€47GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168004
€321Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Lausahdus
€38- Useita valintoja
Pyyhesetti, jossa 2 pyyhettä & 1 tuoksukynttilä, hiekanvärinen/valkoinen
€70 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Sydän
€38Gant-rannekello kaiverruksella, Park Avenue 32 (valkoinen/hopea/kulta metalli) G127019
€230Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€122- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 Termosmuki nimellä, ruskea – Kauno
€33GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day-Date II, G121018
€270- Loppunut varastosta49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Termosmuki nimellä, kerma – Lausahdus
€33Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Viinimitta
€38- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27- Loppunut varastosta
Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti
€90 Termosmuki nimellä, kermanvärinen
€33- Tulossa lokakuussa
Pyjama nimellä ja hiusklipsi, musta – Kauno
€47 Termosmuki nimellä, kerma – Pristine
€33Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Pristine
€43GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex G136009
€270- Useita valintoja
Lyhty nimellä, hopeanvärinen – Sydän
€63 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day Date G121001
€240Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 - Useita valintoja
Termosmuki nimellä, musta – Hunting
€33 Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 32, G127023
€250Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Gantin rannekello kaiverruksella – Cleveland G132006
€260Putkikassi nimellä, tummansininen – Lounge
€60Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€43Viinilasi kaiverruksella - Viinimitta
€30Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122Termosmuki nimellä, musta
€33- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131Termosmuki nimellä, ruskea - Oma teksti
€33Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30Termosmuki nimellä, sininen – Lounge
€33- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 Termosmuki nimellä, ruskea
€33- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€60- Tulossa lokakuussa
GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€250 Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€99Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131- Tulossa lokakuussa
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Toilettilaukku, ruskea – Lounge
€47- Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill III IGP, G105009
€270Termosmuki nimellä, kerma – Sydän
€33Matkalaukku nimellä, tummanharmaa
€136Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€79Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53
50-vuotta on todellinen suuri pylväs jokaiselle ihmiselle. Tervetuloa valikoimaamme, jossa tarjoamme henkilökohtaisia, ylellisiä ja hauskoja 50-vuotislahjoja sekä lahjaideoita viime tipassa niin miehille kuin naisillekin. Eleganteista kelloista ja hienoista leikkuulaudoista luksuslahjamme saavat vastaanottajan tuntemaan olonsa erityiseksi ja juhlimaan 50-vuotissyntymäpäiväänsä.
Henkilökohtainen 50-vuotispäivälahja on ainutlaatuinen ja merkityksellinen lahja, joka osoittaa huolenpitoa ja arvostusta. Henkilökohtaiset lahjamme voidaan räätälöidä nimillä, päivämäärillä tai erityisellä tervehdyksellä luomaan persoonallista kosketusta. Henkilökohtaisesti kaiverretuista koruista hienoihin kylpytakkeihin – on monia vaihtoehtoja, joista voit luoda ikimuistoisen lahjan.
Haluamme auttaa sinua löytämään täydellisen lahjan juhlia 50-vuotispäivää ja tehdä siitä unohtumattoman. Etsitpä sitten henkilökohtaista 50-vuotislahjaa, joka kertoo juhlan saajan ainutlaatuisuudesta, tai ylellistä 50-vuotislahjaa, joka tarjoaa hienostunutta luksusta, meiltä löydät laajan valikoiman vaihtoehtoja. Hauskat 50-vuotislahjat tuovat iloa ja naurua juhlaan, ja ne sopivat täydellisesti juhlan sankarille.
Tutustu valikoimaamme ja löydä se täydellinen 50-vuotislahja, joka kertoo lämpimät onnittelut ja kiitokset juhlan saajalle hänen elämänsä puolivälissä.











































































































































































