Lahjat lapsille
Personoituja lahjoja kaikenikäisille lapsille. Tutustu ainutlaatuisten lahjasettien valikoimaamme – kauniisti paketoituna.
- Tulossa lokakuussa
Lastenreppu, vesipullo & eväsrasia nimellä – Peura & kukka
€83 Kylpyviitta nimellä ja silikoniset kylpylelut – Pupu
€43Lasten reppu ja pehmolelu nimellä, ruskea – Nalle
€76Lasten pöytä- ja tuolisetti, valkoinen – Kirahvi
€161Nukenvaunut & iso pehmolelu, vaaleanpunainen
€106Lastenvalaisin nimellä – Peura ja pupu
€68Lasten reppu ja avaimenperä nimellä, harmaa – Monstertruck
€65- Useita valintoja
Lasten nimikoitu kylpytakki ja silikoniset kylpylelut, vaaleanpunainen – Pupu
€50 - Tulossa lokakuussa
Lasten reppu, termospullo ja rintaremmi nimellä, sininen – Koira
€70 Reppu ja räsynukke nimellä – Pupu
€70- Useita valintoja
Pehmolelu nimellä, vaaleanpunainen – Pupu
€46 - Useita valintoja
Lasten kylpytakki & kylpypyyhe nimellä, tummansininen
€79 Eväsrasia, vesipullo ja lastenreppu nimellä – Paloauto
€83- Tulossa lokakuussa
Lasten reppu, termospullo ja rintaremmi nimellä, vaaleanpunainen – Leopardi
€70 Lasten nimikoitu kylpytakki ja lasten tossut – Nalle
€56- Useita valintoja
Lasten esiliina nimellä – BBQ Prince
€40 - Useita valintoja
Lasten pöytä- ja tuolisetti – Nalle
€161 Lasten kylpytakki nimellä, tummansininen – Kauno
€47Lasten reppu, juomapullo & eväsrasia – Pupu
€83- Useita valintoja
Nimikoitu lasten kylpytakki ja hiusasusteet, kerma
€53 - Useita valintoja
Lasten kylpytakki nimellä ja tossut, vaaleanpunainen – Pupu
€56 Lastenreppu & räsynukke nimellä – Peura
€70Lastenreppu & pehmolelu nimellä – Kirahvi
€79Kylpyviitta nimellä ja silikoniset kylpylelut – Nalle
€43- Useita valintoja
Lasten kylpytakki & kylpypyyhe nimellä, kerma
€79 Lasten kylpytakki nimellä, tummansininen
€47- Useita valintoja
Lasten esiliina nimellä – Lounge
€40 Lentolaukku & lasten reppu, harmaa – Nalle
€129- Useita valintoja
Lastenpöytä & tuolit nimellä – Elefantti
€161 Kylpyviitta, pehmolelu pururenkaalla ja hiusharja – Pupu
€60- Useita valintoja
Lasten kylpytakki nimellä, kerma – Kauno
€47 Lasten kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€47Lasten reppu ja avaimenperä nimellä, lila – Sateenkaari
€65Nukenvaunut, vuodesetti & räsynukke, vaaleanpunainen – Peura
€99- Useita valintoja
Pöytä & 2 kpl tuolit nimellä – Peura
€161 Kylpyviitta, pehmolelu pururenkaalla ja hiusharja – Nalle
€60Lasten potkuauto ja työkalupakki nimellä, sininen
€137- Useita valintoja
Pehmolelu nimellä, hiekanvärinen – Pupu
€46 - Tulossa marraskuussa
Keinueläin nimellä – Kirahvi
€128 - Useita valintoja
Lasten nimikoitu kylpytakki ja silikoniset kylpylelut
€50 - Useita valintoja
Lasten pöytä- ja tuolisetti nimellä - Pupu
€161 Nukenvaunut, vuodesetti & räsynukke, vaaleanpunainen – Pupu
€99- Useita valintoja
Lasten kylpytakki & pehmolelu nimellä, vaaleanpunainen – Pupu
€77 Lentolaukku & lasten reppu, vaaleanpunainen – Pupu
€129
Nimikoitu lahja lapselle
Täältä löydät persoonalliset lahjat sekä pienemmille että isommille lapsille. Valikoimamme ainutlaatuiset ja henkilökohtaiset lastenlahjat on suunniteltu tuomaan iloa ja tekemään lahjasta erityisen. Kun tuotteeseen lisätään lapsen nimi tai muu henkilökohtainen yksityiskohta, lahjasta tulee ainutlaatuinen muisto, joka säilyy pitkään.
Persoonalliset lahjat, jotka ilahduttavat lasta
Jokainen lapsi on ainutlaatuinen, ja niin saavat olla myös heidän lahjansa. Valikoimastamme löydät erilaisia persoonallisia lahjasettejä, jotka sopivat moniin eri tilanteisiin. Nimisettien tuotteisiin voidaan lisätä lapsen nimi, ja valmiit lahjasetit toimitetaan kauniissa lahjapakkauksessa – valmiina annettavaksi lahjaksi.
Valitse esimerkiksi setti, johon kuuluu nimellä personoitu lasten reppu, vesipullo ja eväsrasia – täydellinen mukaan päiväkotiin ja retkille. Tai ilahduta pientä autoharrastajaa hauskalla potkuauton ja työkalusarjan yhdistelmällä. Valikoimasta löydät myös nimibrodeeratusta kylpytakista ja pyyhkeestä koostuvia lahjasettejä, jotka sopivat erityisesti rauhallisiin hetkiin kotona.
Mieti lapsen iloa, kun hän avaa lahjan, joka on tehty juuri häntä varten. Persoonallinen nimi tai muu yksityiskohta tekee lahjasta erityisen ja osoittaa, että lahjan valintaan on käytetty ajatusta.
Leikkiin ja mielikuvitukseen kannustavat lelut
Lelut ovat aina ilahduttava lahja, ja valikoimastamme löydät tuotteita, joissa yhdistyvät leikki, oppiminen ja mielikuvitus. Klassiset potkuautot ja nimellä personoidut nuken vaunut tarjoavat paljon iloa ja tuntikausia leikkiä. Lasten leluarkku on kaunis yksityiskohta sisustukseen, josta on saatavilla versio ristiäislahjaksi vauvan syntymätiedoilla. Ajattomat lelut kannustavat lasta luovuuteen ja mielikuvituksen käyttöön.
Pienemmille lapsille löydät myös nimellä ja syntymäajalla personoitavia kävelyvaunuja sekä muita hauskoja tuotteita, jotka sopivat ensimmäisten askelten aikaan.
Persoonalliset lahjat päiväkodin ja koulun aloitukseen
Päiväkodin tai koulun aloitus on lapselle jännittävä vaihe, johon liittyy uusia rutiineja ja seikkailuja. Nimellä personoidut lasten reput ja vesipullot ovat käytännöllisiä ja yksilöllisiä lahjoja, jotka kulkevat lapsen mukana arjessa.
Valikoimastamme löydät valmiita lahjasettejä, joihin kuuluu esimerkiksi reppu, vesipullo ja eväsrasia koulun tai päiväkodin aloitukseen. Lasten reppu rintaremmillä auttaa pitämään omat tavarat helposti tunnistettavina, ja persoonallinen vesipullo on hauska yksityiskohta arjessa.
Laadukkaat ja harkitut lastenlahjat
Panostamme tuotteissa sekä laatuun että turvallisuuteen. Lastenlahjamme valmistetaan laadukkaista materiaaleista ja suunnitellaan kestämään lasten arkea ja leikkejä. Olipa valintasi lelu, reppu, lahjasetti tai muu persoonallinen lasten tuote, voit valita lahjan, joka on sekä käytännöllinen että ilahduttava.
Löydä persoonallinen lahja lapselle
Valikoimastamme löytyy persoonallisia lahjoja eri-ikäisille lapsille ja moniin eri tilanteisiin. Nimellä personoitu lahja tekee tavallisestakin tuotteesta henkilökohtaisen ja rakkaan muiston, joka voi kulkea lapsen mukana pitkään.
Etsitkö lahjaa vastasyntyneelle? Tutustu myös lahjoihin vastasyntyneelle, kastelahjoihin ja nimiäislahjoihin löydä persoonallinen lahja pienelle.













































