Lahjat 60-vuotiaalle
Hiusasusteet & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€60- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65 Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95- UUTUUS!
Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113 - UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100 - Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40Viskilasi kaiverruksella
€27GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202002
€301- UUTUUS!
Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€79- UUTUUS!
Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 - UUTUUS!
Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121 - UUTUUS!
Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€122 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Sydän
€38- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70 Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181002
€270Termosmuki nimellä, ruskea – Kauno
€33Hiusklipsi, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta
€82- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 GANT-rannekello kaiverruksella – Gant Rhode Island Mini G195002
€230Olutlasi kaiverruksella – Lausahdus
€30- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex mini G181001
€230- UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95 - Useita valintojaUUTUUS!
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134Avaimenperä & täyttöpullo hajuvedelle, kermanvärinen
€50Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73- UUTUUS!
Miesten kylpytakki & toilettilaukku nimellä, hiekka/musta
€113 - UUTUUS!
Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen - Oma teksti
€38- UUTUUS!
Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70 Grillipihdit nimellä
€30- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70 - UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100 Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Pristine
€40Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Pristine
€43- UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95 Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73- UUTUUS!
Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70 Termosmuki nimellä, kermanvärinen
€33- 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi – Lounge
€65 €131 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202001
€301Viskilasi kaiverruksella – Oma teksti
€27Iso kellolaatikko nimellä, musta – Lounge
€79Gant-rannekello kaiverruksella – Park Hill Day Date G121005
€280Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Hunting
€100- Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 - Tulossa lokakuussa
Pyjama nimellä ja hiusklipsi, musta – Kauno
€47 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 Teesetti kaiverretulla teekupilla, lusikalla & teesiivilällä – Quote
€36Meikkisivellinsetti & täyttöpullo hajuvedelle
€55Termosmuki nimellä, kerma – Oma teksti
€33Viskilasi kaiverruksella – Lausahdus
€27GANT-rannekello kaiverruksella - Rhode Island Mini G195006
€200Putkikassi nimellä, tummansininen – Lounge
€60- Useita valintoja
Taskumatti nimellä – Hunting
€40 - UUTUUS!
Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, viininpunainen
€121 GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 28, G126004
€230Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Kauno
€43- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Oma teksti
€28 - Tulossa lokakuussa
Naisten pyjama nimellä, musta – Kauno
€43 GANT-rannekello kaiverruksella – Greenfield G202003
€301Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121Olutkori nimellä
€50BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75- Useita valintoja
Viskilasi kaiverruksella – Hunting
€27 GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168005
€321Täyttöpullo hajuvedelle 5 ml, kermanvärinen
€29- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 Termosmuki nimellä, kerma – Lausahdus
€33Satiiniaamutakki nimellä – Kauno
€49Kylpytakki nimellä, tummansininen – Lounge
€87GANT-rannekello kaiverruksella – Eastham G161020
€250Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131Toilettilaukku, ruskea – Lounge
€47Viinilasi kaiverruksella - Oma teksti
€30Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€88- Loppunut varastosta
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa
€58 Termosmuki nimellä, musta
€33GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161009
€270- UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100 - UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181 GANT-rannekello kaiverruksella - Hammondsport G168004
€321Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti, Kauno
€90Termosmuki nimellä, kerma – Sydän
€33Lasinen muistolaatikko kaiverruksella – Lausahdus
€40- UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 - 50% Alennus
Olkalaukku nimellä, konjakki – Lounge
€53 €105 - Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 - Useita valintoja
Nimikoitu kylpytakki ja hiusasusteet
€87 - Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 Grilliaterimet nimellä, 12 osaa
€57- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, Musta
€22 €43 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Lounge
€100Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta, Kauno
€68Kaulakorusetti nimellä, kulta – Pyöreä laatta & risti
€90Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27- 50% Alennus
Parranajosetti, 5-osainen, kromi
€65 €131 Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131Korurasia nimellä, valkoinen – Lausahdus
€70Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100- Tulossa lokakuussa
Samppanjalasi kaiverruksella – Sydän
€28 Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän, Kauno
€68Kokouskansio nimellä, konjakki – Lounge
€47Toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€47- Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Lausahdus
€38GANT-rannekello kaiverruksella – Park Avenue 32, G127023
€250- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka
€87 Termosmuki nimellä, sininen – Oma teksti
€33Termosmuki nimellä, kerma – Pristine
€33Gant-rannekello kaiverruksella, Park Avenue 32 (valkoinen/hopea/kulta metalli) G127019
€230Meikkilaukku nimellä, valkoinen – Kauno
€43GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill III IGP, G105009
€270- Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 Matkalaukku nimellä, tummanharmaa
€136- Useita valintoja
Kylpytakki nimellä, hiekka – Lounge
€87 GANT-rannekello kaiverruksella – Sussex G136009
€270Viikonloppulaukku, konjakki – Lounge
€99- Useita valintoja
Avaimenperä nimellä – Lounge
€27 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinäpuu – Lounge
€108GANT-rannekello kaiverruksella - Eastham G161006
€250Viinilasi kaiverruksella, vaaleanpunainen – Viinimitta
€38Putkikassi & magneettinen vesipullo nimellä, musta
€83Termosmuki nimellä, musta – Lausahdus
€33GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day-Date II, G121018
€270Punottu rannekoru nimellä – Tuplapunos
€53Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60Kaulakoru nimellä, kulta – Pyöreä laatta
€68- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Pristine
€27 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€122BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75Kokouskansio & termosmuki nimellä, ruskea
€70Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53Gantin rannekello kaiverruksella – Cleveland G132006
€260- Useita valintoja
Lyhty nimellä, hopeanvärinen – Sydän
€63 Termosmuki nimellä, ruskea - Oma teksti
€33Putkikassi nimellä, musta – Lounge
€60Meikkisivellinsetti ja taskupeili
€58Olutlasi kaiverruksella – Oma teksti
€30- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122Taskumatti nimellä – Lounge
€40- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 Kylpytakki nimellä, tummansininen
€87Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53- Useita valintoja
Termosmuki nimellä, musta – Hunting
€33 Viinilasi kaiverruksella - Viinimitta
€30Kaulakoru nimellä, kulta – Sydän
€68- Useita valintoja
Nimikoitu avaimenperä – Sydän
€27 - Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Termosmuki nimellä, ruskea
€33- 49% Alennus
Miesten kaulakoru nimellä, hopea
€22 €43 Meikkilaukku nimellä, vaaleanpunainen – Pristine
€43Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Hunting
€108Viinilasi kaiverruksella - Sydän
€30Viinilasi kaiverruksella – Hunting
€30GANT-rannekello kaiverruksella - Park Hill Day Date G121001
€240Termosmuki nimellä, sininen – Lounge
€33
Tervetuloa valikoimaamme, jossa tarjoamme henkilökohtaisia, ylellisiä ja hauskoja 60-vuotislahjoja sekä lahjaideoita niin miehille kuin naisillekin. Haluamme auttaa sinua löytämään täydellisen tavan juhlistaa 60-vuotispäivää ja tehdä siitä unohtumattoman. Etsitpä sitten henkilökohtaista 60-vuotislahjaa, joka kertoo juhlan saajan ainutlaatuisuudesta, tai ylellistä 60-vuotislahjaa, joka tarjoaa hienostunutta luksusta, meiltä löydät laajan valikoiman vaihtoehtoja. Hauskat 60-vuotislahjat tuovat iloa ja naurua juhlaan ja ne sopivat täydellisesti juhlan sankarille. Henkilökohtaiset lahjamme voidaan räätälöidä nimillä, päivämäärillä tai erityisellä tervehdyksellä luomaan persoonallista kosketusta. Kaiverretuista koruista hienoihin kylpytakkeihin ja henkilökohtaisiin lahjoihin.
Olipa lahjansaaja mies tai nainen, meiltä löydät lahjat, jotka sopivat juuri heidän tyyliinsä ja mieltymyksiinsä. Valikoimamme tarjoaa myös lahjaideoita 60-vuotispäiväksi, jos etsit lahjaa juhlan sankarille.
Tutustu valikoimaamme ja löydä se täydellinen 60-vuotislahja, joka kertoo lämpimät onnittelut ja kiitokset juhlan saajalle elämän viisauden ja kokemuksen kunniaksi. Juuri tämän ikäisenä on aika juhlistaa ja nauttia elämästä täysillä.






































































































































































