Joululahjavinkit isovanhemmille
- Ota 3 maksa 2Useita valintoja
Joulupallo nimellä ja symbolilla, ruskea sydän
€24 - UUTUUS!
Meikkipussi & meikkisivellinsetti, viininpunainen/kerma
€57 - UUTUUS!
Miesten kylpytakki & flanellipyjama nimellä, tummansininen
€121 Punottu rannekoru nimellä – Yksirivinen punos
€53Sivellinsetti, naisten pyjama & meikkipussi nimellä, viininpunainen/kerma
€121- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä ja tekstillä
€50 Tuikkuteline nimellä, valkoinen – Lausahdus
€53- UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/ruskea
€95 - UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, ruskea
€100 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, pähkinä – Rakastan sinua
€88- UUTUUS!
Viikonloppulaukku & toilettilaukku, musta – Lounge
€131 Viskilasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€27Pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€73- Useita valintojaUUTUUS!
Matkalaukku, laukkutägi ja passikotelo
€151 Viinilasi kaiverruksella - Viinimitta
€30- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta
€65 Olutkori nimellä
€50- UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, konjakki
€100 Taskumatti nimellä – Rakastan sinua
€40Olutlasi kaiverruksella – Rakastan sinua
€30- Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 4 kpl
€98 Putkikassi & toilettilaukku nimellä, tummansininen – Lounge
€90- Useita valintoja
Lyhty nimellä, hopeanvärinen – Sydän
€63 - Useita valintoja
Tyynynpäällinen nimellä – Sydän
€33 - Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Lounge
€28 - UUTUUS!
Miesten kylpytakki & toilettilaukkunimellä, tummansininen/ruskea
€113 Toilettilaukku ja pyyhe nimellä
€65Punottu rannekoru nimellä – Leveä punos
€53Tuikkuteline nimellä, kullanvärinen – Lausahdus
€53- Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Pyjama ja aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€79 - Useita valintoja
Nimikoidut pyyhkeet, 2 kpl
€53 - UUTUUS!
Matkalaukkusetti, viininpunainen
€217 - UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, tummansininen/ruskea
€181 - UUTUUS!
Miesten neulottu pipo & kaulaliina nimellä, tummansininen/ruskea
€40 Puinen tarjoilulauta kaiverruksella, tammi – Rakastan sinua
€79Viskilasi kaiverruksella – Viskimitta
€27Viikonloppulaukku & toilettilaukku nimellä, ruskea
€131- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku, ruskea – Lounge
€70 - Useita valintoja
Lentolaukku, matkalaukkutägi & passikotelo – Lounge
€121 - UUTUUS!
Kokouskansio & termosmuki nimellä, musta
€70 Grillipihdit nimellä
€30- UUTUUS!
Tummansininen matkalaukku & ruskea toilettilaukku nimellä – Lounge
€131 - Useita valintoja
Pyyhkeet nimellä, 2 kpl
€53 Hiuspanta, meikkisivellin & taskupeili nimellä
€60- UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, vaaleanpunainen
€65 Kylpytakki ja 2 kpl pyyhkeitä nimellä
€134- Useita valintoja
Naisten termosmuki & avaimenperä nimellä
€53 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, tammi – Rakastan sinua
€100- Loppunut varastosta
BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa
€58 - UUTUUS!
Miesten pyjama & toilettilaukku nimellä, tummansininen/konjakinruskea
€95 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, konjakinruskea – Lounge
€70 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, viininpunainen
€65 Meikkisivellinsetti, meikkipussi & aamutakki nimellä, musta/vaaleanpunainen
€100Matkalaukku & toilettilaukku nimellä, musta – Pristine
€122- UUTUUS!
Viikonloppulaukku & meikkipussi nimellä, musta
€121 Kokoussetti nimellä, konjakinruskea
€70- UUTUUS!
Miesten matkalaukku & olkalaukku, musta
€181 - UUTUUS!
Passikotelo, matkalaukkutägi & toilettilaukku nimellä, musta – Lounge
€70 BBQ-grillausvälineet kaiverruksella puulaatikossa, 5 osaa
€75- Tulossa lokakuussa
Nimikoitu pyjama ja kylpytakki naisille – Kauno
€79 - Useita valintoja
Satiiniaamutakki nimellä ja pörröiset tohvelit, musta
€65 - Tulossa lokakuussa
Meikkisivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, musta
€70 - Useita valintoja
Kylpytakki ja teekuppi nimellä, valkoinen
€102 - Useita valintoja
Kylpytakki nimellä & whiskylasi
€97 BBQ-grillausvälineet kaiverruksella, 5 osaa – Lounge
€75- UUTUUS!
Olkalaukku & kokouskansio nimellä, musta
€100 Viikonloppulaukku & toilettilaukku, konjakki
€131- UUTUUS!
Lentolaukku ja matkalaukku - Tummansininen
€217 Naisten pörröiset tohvelit & aamutakki nimellä, kerma
€73- Useita valintoja
Avaimenperä kuvalla – Pristine
€28 - Loppunut varastosta
Toilettilaukku, passikotelo & matkalaukkutägi, konjakinruskea
€65 - Useita valintoja
Miesten termosmuki & avaimenperä
€53 - Useita valintoja
Putkikassi nimellä, 2 kpl
€100 - Tulossa lokakuussaUUTUUS!
Sivellinsetti, hiusklipsi & meikkipussi nimellä, vaaleanpunainen
€70 Puinen leikkuulauta kaiverruksella, pähkinä – Rakastan sinua
€108Matkatoilettilaukku, passikotelo & nimilappu, ruskea
€65Neulepipo ja kaulaliina nimellä, musta
€40- Useita valintoja
Matkalaukku, matkalaukkutägi ja passikotelo – Lounge
€151 Toilettilaukut nimellä, 2 kpl
€60Grilliesiliina & grillipihdit nimellä
€95
Rofa Design
Org.no: 556573-1675















































































